Mail reporter pro zasílání upozornění

Chcete být emailem informování o uhrazené faktuře? Chcete mít v emailové schránce každé pondělí výpis neuhrazených faktur? Chcete být informováni, když někdo založí novou zakázku? Potřebujete připomenutí , že jste neodeslali hlášení DPH nebo se jednoduše změní stav něčeho důležitého v systému HELIOS?

Informační systém HELIOS iNuvio umožňuje generovat různé notifikace – upozornění a ty zobrazovat ve spuštěném programu. V mnoha případech ale uživatelé nespouští systém HELIOS jen aby se podívali, zda „je tam něco nového“, nebo nechtějí pořád myslet na nějakou kontrolu (nebo proces obecně), kterou mají splnit. Pro takové případy lze s výhodou použít nástroj Mail reporter.

Tento nástroj z dílny ECOdate umožňuje definovat skripty anebo podmínky, při splnění kterých se odešle emailová zpráva vhodné přednastavené struktury na vybrané emailové adresy. Tyto adresy lze generovat a dosazovat i dynamicky, například podle aktuálního schvalovatele, nebo podle odpověděné osoby na daném dokladu.

Mail reporter umožňuje nastavit časovač, který spustí kontrolu, tedy skript pro splnění dané podmínky. Pokud jsou požadované podmínky splněné, aplikace odešle email v nastavené frekvenci a struktuře.

Nemusí se však jednat jenom o upozornění, může to být například sestava, kterou si manager přeje mít každé pondělí ráno ve svém emailu. Mail reporter je hlídačem událostí, které se mají opakovat a vy chcete být informováni v případě, že nastanou.

Podrobné informace o tomto rozšíření vám rádi sdělíme. Stačí, když nám dáte vědět.

Vytváříme řešení pro vyšší efektivitu každodenní práce