ERP systém HELIOS iNuvio

Informační systém pro váš efektivní růst.

Schéma HELIOS

ERP systémy (Enterprise Resource Planning) jsou komplexní systémy, které integrují různé funkcionality potřebné pro chod firmy jako je účetnictví, skladování, výroba, prodej a marketing, CRM (customer relationship management) a mnoho dalších.

HELIOS iNuvio patří mezi nejrozšířenější podnikové informační systémy pro malé a střední podniky. Tento EPR systém je důležitým nástrojem nejen pro řízení firmy, ale také pro zvýšení efektivity tím, že automatizuje úkoly, shromažďuje a analyzuje data. Rychlá dostupnost relevantních dat je důležitým faktorem pro další rozhodování a řízení firmy. Přená data tak můžou vést ke snížení nákladů, zlepšení kvality a zvýšení produktivity.

Podnikový systém HELIOS svou funkcionalitou pokrývá široké množství oborových řešení, a tím dokáže vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům ze strany rozmanitých zákazníků. Dokáže přesně reagovat na specifika a požadavky jednotlivých odvětví.

Intuitivní ovládání a prostředí, které vás bude bavit

iNuvio si můžete variabilně přizpůsobit vašim preferencím. Nastavte si vlastní vzhled a mějte tak na očích to, co právě potřebujete. iNuvio je plně pod vaší taktovkou. Ergonomie uživatelského prostředí poskytuje vysoký komfort ovládání a náhledu dat. Pro vaše uživatelské pohodlí můžete využít dashboardy, fulltextové vyhledávání či přehlednou navigaci.

Analýzy, které vám pomohou

iNuvio vaše data bedlivě sleduje a vyhodnocuje. Umí vám dopředu predikovat vývoj situace. Můžete tak předcházet nechtěným výsledkům. Data interpretuje srozumitelně a s ohledem na potenciální důsledky. Vy se tak můžete soustředit na podnikání, rizika za vás ohlídá iNuvio.

Data, která vám usnadní práci

Data v manažerském přehledu? Bez problému. Na mobilu? Opět žádný problém. Sledujte vaše analýzy a přehledy odkudkoliv a kdykoliv. Během chvíle vám iNuvio vygeneruje přesně ta data, která potřebujete.

Další informace k systému HELIOS iNuvio najdete také v katalogu produktu

Podrobné informace o systému HELIOS iNuvio vám rádi sdělíme. Stačí, když nám dáte vědět.

Vytváříme řešení pro vyšší efektivitu každodenní práce